Hiszpania / Spain

Piątek / Viernes 24.02.2023

Wstaliśmy rano, żeby ze wszystkim zdążyć. Pożegnaliśmy nasze piękne mieszkanie w centrum Jerez, przy samym Alkazarze i pojechaliśmy do szkoły. Tam spędziliśmy jeszcze czas na ostatnich rozmowach z Alicią, zjedliśmy z nią śniadanie, wypiliśmy pyszną kawę i soki, wymieniliśmy się kontaktami, dostaliśmy również prezent. Oczywiście zaprosiliśmy ich do siebie, ustaliliśmy dogodne terminy i pełni dobrej energii postanowiliśmy, że kolejną kawę wypijemy razem w Warszawie. Pożegnaliśmy się z nauczycielami, podziękowaliśmy za wspaniałe przyjęcie, pokazanie tego, co w ich regionie najpiękniejsze, naładowani przyjemnymi emocjami wyruszyliśmy w podróż do Madrytu, żeby tam wsiąść do samolotu, którym wrócimy do Warszawy. 

Nos levantamos por la mañana para hacer todo a tiempo. Nos despedimos de nuestro precioso piso en el centro de Jerez, justo al lado del Alcázar y nos fuimos al instituto. Allí pasamos un rato de últimas conversaciones con Alicia, desayunamos con ella, tomamos deliciosos cafés y zumos, intercambiamos contactos, también recibimos un regalo, un libro sobre Caballero Bonald. Por supuesto, los invitamos a nuestra escuela, fijamos fechas convenientes y, llenos de buena energía, decidimos que tomaríamos otro café juntos en Varsovia. Nos despedimos de los profesores, les agradecimos la maravillosa acogida, mostrando lo más bonito de su región, cargados de gratas emociones, emprendimos viaje a Madrid para abordar el avión que nos llevará de vuelta a Varsovia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *